O jazykovej škole

Vyberte si školu, ktorá Vám pomôže efektívne sa naučiť cudzí jazyk.

Ak máte záujem o profesionalitu vo všetkých smeroch, potom hľadáte práve jazykovú školu VALLIS.

Sme modernou inštitúciou, ktorá sa venuje vyučovaniu siedmich jazykov. Umožňuje štúdium širokej verejnosti od začiatočníkov až po úplne pokročilých, od detí po dospelých.

• 7+ vyučovanie siedmich jazykov
    • angličtina, nemčina, taliančina, španielčina, francúzština, ruština a slovenčina
  • 67+ učiteľov a pomocného personálu
  • 800+ študentov ročne
  • 31+ firemných klientov
  • 100+ rozličných kurzov
  • 21+ medzinárodne uznávaných jazykových certifikátov
  • 17. školský rok (2023/2024)

Vedenie jazykovej školy

jazykova skola zidova marianna riaditelka

Mgr. Marianna Židová, BSBA, riaditeľka jazykovej školy VALLIS

Vedeniu a rozvoju jazykovej školy sa venuje od roku 2007. Svojimi rozhodnutiami pomohla školu vybudovať do prestížnej jazykovej školy v Trnave a na Slovensku. 8 rokov pôsobí ako trénerka učiteľov, administrátor IELTS, CAMBRIDGE, APTIS a YLE testov a pri spojej práci čerpá skúsenosti z 21 rokov výučby anglického jazyka. Vo voľnom čase sa venuje štúdiu talianskeho jazyka a kultúry.

jazykova skola zido peter manazer trnava

Mgr. Peter Žido, MBA, manažér zákazníckeho servisu

Svojimi skúsenostami a odhodlaním pomôže každemu študentovi pri organizácii najnáročnejšich jazykových kurzov. Manažment a financie sú oblasti, v ktorých ho určite stretnete. Svojou prácou prispieva k rozvoju jazykovej školy a zlepšovaniu poskytovaných služieb. Peter je milovníkom SCI-FI literatúry a kvalitného čierneho čaju.

Učitelia jazykovej školy

Všetci lektori, ktorí vyučujú pre jazykovú školu, boli vybratí na základe náročných výsledkov z niekoľkých kôl pohovorov pozostávajúcich z praktických a teoretických častí. Pri výbere lektorov sa kladie dôraz na ukončené vzdelanie pedagogického smeru a teoretické a praktické skúsenosti s výučbou cudzích jazykov. Medzinárodné skúsenosti a výborné znalosti reálií danej krajiny sú podmienkou.

Jazyková škola pri práci - fotografie

Priestory jazykovej školy Vallis - fotografie

Vybavenie školy

Administratívne a vzdelávacie priestory školy zaberajú celkovo 420 m2. Priestory zastrešujú: zákaznícke centrum, kanceláriu, miestnosť pre personál, skúškové centrum a desať učební.

Škola disponuje viacerými plne vybavenými miestnosťami umožňujúcimi prezentácie a tréningy s potrebným elektronickým príslušenstvom používaným na prezentácie a premietanie multimediálnych programov. Priestory sú pokrýté vysokorýchlostným internetovým pripojením

Vo vlastníctve školy sa nachádza viac ako 1200 rôznych titulov z anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho a ruského jazyka. Učitelia majú k dispozícii fond 380 rôznych učebníc cudzích jazykov.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.