Nemčina pre opatrovateľky

Chcete získať zamestnanie v nemecky hovoriacich krajinách ako opatrovateľ/ka? Alebo tam už pracujete ale potrebujete prehĺbiť svoju slovnú zásobu potrebnú pre výkon Vášho povolania, prípadne získať certifikát? Neváhajte a prihláste sa na naše kurzy nemčiny pre opatrovateľky. Kurzy prebiehajú individuálnou formou alebo v malej skupine podľa záujmu.

nemcina pre opatrovatelky

Ciele kurzu

  • naučiť sa výber zo základnej gramatiky,
  • osvojiť si slovnú zásobu v oblastiach ako ľudské telo, prvá pomoc, nakupovanie, upratovanie, varenie a pod.,
  • ovládať odbornú terminológiu v oblasti opatrovateľstva a jej využitie v praxi,
  • zvládnuť základnú komunikáciu s pacientom, príbuznými alebo lekárom pacienta.

Študenti majú možnosť ukončiť kurz absolvovaním skúšky ÖSD, ktorá má medzinárodný význam a je platným dokladom dokazujúcim znalosti z nemeckého jazyka. Kandidáti ju môžu absolvovať na rôznych úrovniach od najzákladnejšej A1 až po najvyššiu úroveň C2. Viac informácií o ÖSD certifikátoch nájdete tu

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.