Jazykové kurzy pre teenagerov

Milí študenti, máte záujem zlepšiť už počas štúdia či pred maturitou svoje jazykové zručnosti? Naši lektori vám profesionálnym, priateľským a individuálnym spôsobom priblížia “svet Vami zvoleného jazyka”. Tak neváhajte a pridajte sa k nám!

Ponúkame individuálne aj skupinové kurzy pre žiakov stredných škôl, ktoré sa zameriavajú na adekvátne zvládnutie skúšok a školských povinností.

Naše kurzy zastrešujú slovenský, anglický, nemecký, francúzsky, španielsky, taliansky, ruský a slovenský jazyk.

mladez jazykove kurzy trnava

Skupinové kurzy pre mládež

Kurzy pre teenagerov sú tu nielen o zlepšení konverzačných zručností, sledovaní noviniek či spropagovaní zaujímavostí v cieľovom jazyku, ale sprostredkujú našim študentom prípravu, ktorú využijú aj v bežnom štúdiu. Kurzy su navrhnuté pre študentov stredných škôl a gymnázii.

Pripravíme Vás totiž na testovanie. Nebude to žiadna náhrada maturity. Predstavíme Vám testovacie stratégie, ktoré využijete tak pri maturitnom testovaní, ako aj vo vysokoškolskom prostredí a dáme Vám možnosť konverzovať v jazyku, čo sa pri bežnej výučbe v škole často nestíha. Cieľom kurzu je zmapovanie vedomostného minima na Vašej úrovni, viditeľný progres v receptívnych i produktívnych zručnostiach jazyka a ako bonus sa pripravíte na FCE certifikát

V rámci jedného školské roku absolvujete 62 stretnutí 2-krát týždenne (1 stretnutie = 60 min.)

Lekcie prebiehajú v čase:

 • orientačný čas výučby: v poobedných hodinách (čas sa prispôsobuje rozvrhu študentov),
 • kombinácia dní: pondelok/streda alebo utorok/štvrtok (dni sa prispôsobujú rozvrhu študentov),
 • školné: 340 Eur

Buďte aj vy svetoví a otvorte si dvere do lepšej a úspešnejšej budúcnosti.

Individuálne varianty

Individuálnych kurzov sa môžu zúčastniť jednotlivci alebo skupiny spolužiakov a kamarátov.

Dni a časy: Kurzy sa konajú v pracovných dňoch a v sobotu. Ak by ste chceli študovať v skupinke spolužiakov z rovnakého ročnika alebo triedy hneď po ukončení poslednej hodiny, vieme po vzájomnej dohode upraviť náš rozvrh tak, aby sme Vám vyšli v ústrety.

Pre individuálnu cenovú ponuku nás, prosím, kontaktujte. Kontaktné údaje najdete na tejto stránke.

Prihláška na kurz

zapis-365

Všetci študenti, ktorí sa pripojá do kurzu absolvujú vstupný pohovor, vstupný test alebo skúšobnu hodinu. Pri zaradení do kurzu sa prihliada na osobnú konzultáciu s vyučujúcim, pri ktorých sa zhodnocuje celková znalosť jazyka.

Ukážka učebnej literatúry - úroveň B2

kniha prepare7 kniha prepare7 pracovny zosit

 • Úroveň B2
 • Učebnica je vhodná pre študentov, ktorých úroveň dosahuje B1 a chcú pokračovať v štúdiu na úrovni B2 alebo sa pripraviť na certifikát CAMBRIDGE English: First (FCE).
 • Jediný kurz ktorý je pripravený v spolupráci a schválený Cambridge English Language Assessment.
 • Obsahuje 80 vyučovacích hodín, ktoré sú obsahom zameraná na teenagerov. Doplnkové materiály na upevnenie učiva je možné rozšíriť na 160 vyučovacích hodín.
 • Obsah je pripravený za účelom nadobudnutia širokej slovnej zásoby, všeobecného rozhľadu na celosvetovej úrovni, rozvoj písania a každodennej komunikácie.
 • Súčasťou učebnice sú interaktívne videá a 2 Audio CD s posluchovými cvičeniami.
 • Na knihu nadväzujú publikácie Complete Advanced, Compact Advanced a Objective Advanced.

Iné učebnice:

 • Naši lektori sa snažia vyberať učebnice z aktuálnej ponuky vydavateľstiev tak, aby spĺňali podmienky rozvoja všetkých štyroch kľúčových kompetencií (počúvania, čítania, písania a rozprávania)
 • Učebnice sú vyberané tak, aby zahŕňali živý a aktuálny jazyk rôznych anglicky hovoriacich skupín ľudí
 • Lektori využívajú nielen prácu s učebnicou, ale aj s reáliami, videami a rôznymi extra materiálmi, ktoré oživujú hodinu a dávajú študentom možnosť ešte viac sa zdokonaľovať
 • Na prípravných kurzoch sa pracuje s knihami vytvorenými priamo na daný typ skúšky, pričom sa zabezpečí práca s podobnými materiálmi, ako na samotnej skúške (maturitnej, alebo certifikáte)

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?  Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

logo small

© 2007 - 2017
Všetky práva vyhradené.
Trhová 1/A, 917 01 Trnava
Nachádzaš sa tu: Home Jazykové programy Deti a mládež Kurzy Teenageri (13+)