Simulované skúšky

Ešte stále si neviete vybrať medzi skúškou CAMBRIDGE alebo IELTS? Maturita klope na dvere a vy ste ešte stále nevyskúšali žiaden test?

Skúška je určená pre všetkých našich študentov a verejnosť s možnosťou otestovať si svoje vedomosti v dostatočnom čase pred samotnou skúškou.

Zažijete reálny priebeh skúšky, zoznámite sa s autentickými materiálmi pod dohľadom profesionálneho dozoru a skúšajúcich, čo Vám pomôže vyvarovať sa bežným chybám, otestujete si či dokážete splniť časový limit a výsledky Vám budú doručené v priebehu niekoľkých dní.

Prečítajte si referencie kandidátov v školskom roku 2014/2015.

simulovana-skuska-cambridge-ielts-maturita-anglictina-trnava
 

 Termíny simulovaných skúšok

Simulované skúšky sú organizované v stanovených termínoch a podľa záujmu študentov v nasledujúcich mesiacoch:

  • november 2015
  • február 2016
  • marec 2016
  • jún 2016

V týchto termínoch organizujeme simulované maturitné skúšky z anglického jazyka, skúšky CAMBRIDGE ENGLISH: Advanced a First (verzia 2015 s novými zadaniami) a IELTS. Termíny skúšok sú preferenčne dané na soboty, aby sa ich mohli zúčastniť aj pracujúci.

Vallis - jazykové vzdelávanie je skúškové centrum British Council čo zabezpečuje dostupnosť najnovších skúškových materiálov a zaškolený personál. Simulované skúšky sú obohatené o odbornú prezentáciu o administrácii skúšky CAMBRIDGE ENGLISH regionálnym administrátorom pre Trnavu a Trnavský kraj.

Cena simulovanej skúšky

Simulované skúšky sú k dispozícii zdarma pre všetkých VALLIS študentov v polročných alebo ročných prípravných kurzoch. Ak nie ste študentom Vallisu, ale radi by ste niektorú simulovanú skúšku absolvovali, ponúkame túto možnosť aj verejnosti.

Simulované skúšky sú spoplatnené nasledovne:

  • simulovaná maturita - 19,90 €
  • simulované skúšky certifikátov CAMBRIDGE ENGLISH - 25 €
  • simulovaná skúšky IELTS - 25 €

Ak Vás naša ponuka zaujala, prihláste sa čo najskôr u nás v škole na Trhovej ulici 1/A alebo e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. či telefonicky na číslo: 0905 815 336. Počet miest je limitovaný, preto s Vaším rozhodnutím neotáľajte a využite možnosť, ktorú Vám iná škola v okolí neponúka.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?  Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

logo small

© 2007 - 2017
Všetky práva vyhradené.
Trhová 1/A, 917 01 Trnava
Nachádzaš sa tu: Home Certifikáty O jazykových skúškach Simulované skúšky CAMBRIDGE, IELTS a maturita z angličtiny