Novinky o Cambridge a IELTS

VYBERTE SI IELTS A USPEJTE - INFORMÁCIE PRED REGISTRÁCIOU

ielts registracia informacie

Vallis - jazykové vzdelávanie, patrí medzi registračné a zároveň skúškové centrum IELTS (The International English Language Testing System) v spolupráci s British Council. Skúsenosti s organizovaním prípravných kurzov, realizáciou skúšok IELTS v Trnave spolu s metodicko a organizačnými tréningmi vytvárajú podmienky na úspešné zvládnutie testu pre IELTS kandidátov.

 

 

Čítať ďalej: VYBERTE SI IELTS A USPEJTE - INFORMÁCIE PRED REGISTRÁCIOU

POSLEDNÉ TERMÍNY SKÚŠOK Z PRÁVNICKEJ ANGLIČTINY

skuska ilec trnava

Využite jednu z posledných možností vykonať Cambridge English: Legal (ILEC) v roku 2016 a získajte medzinárodne uznávaný certifikát z právnickej angličtiny.

Tento typ skúšky je určený pre všetkých študentov práva alebo právnikov, ktorí majú záujem pôsobiť v medzinárodnom prostredí. Súčasťou skúšky je testovanie anglického jazyka z čítania, počúvania, písania a rozprávania s použitím skutočných situácií. Odporúča sa kandidátom s jazykovou úrovňou B2 až C1.

 

Čítať ďalej: POSLEDNÉ TERMÍNY SKÚŠOK Z PRÁVNICKEJ ANGLIČTINY

SKÚŠKA CAMBRIDGE ENGLISH: ADVANCED NA POČÍTAČI 2. JÚLA 2016

vallis trnava jazykova skuska na pocitaci

British Council ponúka kandidátom 2. júla 2016 možnosť vykonať skúšku Cambridge English na počítači, ktorý je jedným z dvoch dostupných variantov.

Skúšky na počítači prinášajú kandidátom viac flexibility a možností. Sú určené pre každého, pre ktorého je práca s počítačom pohodlná a očakáva rýchle výsledky.

 

Čítať ďalej: SKÚŠKA CAMBRIDGE ENGLISH: ADVANCED NA POČÍTAČI 2. JÚLA 2016

ZÁKAZ MOBILNÝCH TELEFÓNOV A INÝCH ELEKTRONICKÝCH ZARIADENÍ.

zakaz-elektronicke-zariadenia

Každý kandidát, ktorý absolvoval Cambridge English skúšku sa určite stretol s dôslednými pravidlami. Nové technológie predstavujú bezpečnostné riziko. Niektoré centrá už dodržiavajú prísne bezpečnostné kritéria, ktoré sa Cambridge English z bezpečnostných dôvodov rozhodol implementovať na všetky skúškové centrá celosvetovo s platnosťou od januára 2016.

 

Čítať ďalej: ZÁKAZ MOBILNÝCH TELEFÓNOV A INÝCH ELEKTRONICKÝCH ZARIADENÍ.

AKO ÚSPEŠNE ZVLÁDNUŤ DEŇ CAMBRIDGE ENGLISH SKÚŠKY OD A PO Z (ČASŤ 2.)

ako-uspesne-zvladnut-den-cambridge-skusku

Druhá časť nášho seriálu  ponúka rady a informácie čo môže kandidát spraviť pre úspešné absolvovanie skúšky a dosiahnuť tak maximálny komfort v skúškový deň.

Čítať ďalej: AKO ÚSPEŠNE ZVLÁDNUŤ DEŇ CAMBRIDGE ENGLISH SKÚŠKY OD A PO Z (ČASŤ 2.)

AKO SA ÚSPEŠNE PRIPRAVIŤ NA CAMBRIDGE ENGLISH SKÚŠKU OD A PO Z (ČASŤ 1.)

ako-uspesne-zvladnut-cambridge-skusku

Leto ponúka takmer každému z nás čas na sebareflexiu, určenie si priorít a osobných cieľov. Niekedy nám chýba ten správny impulz, ktorá v nás naštartuje premenu a pomôže nám urobiť prvý krok k úspechu.


Rozšíriť svoje obzory a zlepšiť svoje možnosti môžte štúdiom cudzích jazykov. Vo Vallis sme posunuli systém vzdelávania o krok vpred, aby každý zo študentov angličtiny mal možnosť absolvovať prestížny CAMBRIDGE ENGLISH certifikát.


Na akúkoľvek skúšku je vhodné sa pripraviť včas a poriadne. Platí to aj pre túto skúšku a preto by mal každý kandidát zvážiť svoje schopnosti v dostatočnom časovom predstihu. Ponúkame Vám prvú časť v seriály “Ako zvládnuť (bez stresu) CAMBRIDGE English skúšku”, ktorú štartujeme informáciami o testovaní, prípravných jazykových kurzoch, simulovaných skúškach a registráciou na skúšku.

Čítať ďalej: AKO SA ÚSPEŠNE PRIPRAVIŤ NA CAMBRIDGE ENGLISH SKÚŠKU OD A PO Z (ČASŤ 1.)

PREMIEROVÁ SKÚŠKA IELTS - 11.7.2015

ielts trnava slovakia

Od septembra 2014 patrí skúškové centrum British Council v Trnave medzi štyri registračné a zároveň aj skúškové centrá British Council IELTS na Slovensku.

IELTS je najpopulárnejšia skúška z anglického jazyka, ktorú minulý rok vykonalo viac ako 2 milióny kandidátov. Test IELTS hodnotí všetky štyri zručnosti: čítanie, písanie, počúvanie a rozprávanie. Radí sa medzi skúšky s výbornou medzinárodnou reputáciou a je akceptovaný 9000 organizáciami celosvetovo vrátane škôl, univerzít, zamestnávateľov,  imigračných úradov a rôznych profesijných organizácii.

Okrem skúšok CAMBRIDGE ENGLISH, ktoré sa tešia veľkej popularite, rozšírilo skúškové centrum British Council v Trnave v tomto roku svoju ponuku aj o skúšku a prípravné kurzy IELTS. Predpokladom na vykonanie skúšky je splnenie náročných kritérií, ktoré sa kladú na bezpečnosť, vybavenosť priestorov, skúsenosti s organizovaním medzinárodných skúšok z anglického jazyka a zaškolený personál.

Čítať ďalej: PREMIEROVÁ SKÚŠKA IELTS - 11.7.2015

CAMBRIDGE ŠKOLENIE A NOVINKY PRE ŠTUDENTOV

vallis-skolenie-cambridge-zmeny-2015

Ako skúškové centrum Britskej rady pre Trnavu a trnavský región máme medzi prvými k dispozícii najnovšie informácie. Aj preto ponúkame našim študentom, ale aj učiteľom komfort aktualizácie noviniek, školenia, ale aj praktické rady, metodiku či otvorenú diskusiu na všetky ich otázky.

Keďže sa v roku 2015 bude aktualizovať štruktúra Cambridge skúšok FCE a CAE, pre lektorov Vallisu, ktorí sa venujú prípravným kurzom, sme pripravili organizačné, ale aj metodické školenie.

Jedným z dôležitých cieľov jazykovej školy Vallis je zvyšovať povedomie jazykových skúšok v našom pôsobisku. Radi by sme preto ozrejmili niekoľko zaujímavých informácií a tipov, ktoré odzneli na školení, aj Vám.

 

Čítať ďalej: CAMBRIDGE ŠKOLENIE A NOVINKY PRE ŠTUDENTOV

IELTS V TRNAVE A NOVÉ CENY CAMBRIDGE SKÚŠOK

ielts trnava poplatky cambridge skuska 2014 2015

Ako každý rok aj teraz sme sa pre Vás snažili pripraviť novinky, ktoré Vás, ako dúfame, potešia a navyše Vám aj pomôžu. IELTS skúšky v Trnave. Road to IELTS zdarma. Nové ceny skúšok Cambridge ENGLISH. Zľavy. Odpustenie administratívne poplatku v období neskorej registrácii a populárne testovacie "mock" skúšky v Trnave.

 

 

Čítať ďalej: IELTS V TRNAVE A NOVÉ CENY CAMBRIDGE SKÚŠOK

AKTUÁLNE ZMENY VO FORMÁTE CAMBRIDGE SKÚŠOK

zmeny-cambridge-skusky-trnava

Od januára 2015 sa na výsledky pri certifikátoch FCE, FCE for School, CAE a CPE bude používať nová Cambridge škála, ktorá zabezpečí detailnejší popis študentovho výkonu.

Pri ostatných certifikátoch sa škála bude používať neskôr. Každý kandidát dostane skóre separátne za jednotlivé testované zručnosti (čítanie, počúvanie, písanie a hovorenie), a používanie gramatických javov (Use of English). Práve tieto separátne časti sú zdrojom na hodnotenie celkového výkonu kandidáta.

Výsledky všetkých Cambridge skúšok sa budú riadiť rovnakou škálou, čo umožní aj sledovanie progresu pri jednotlivých skúškach.

 

 

Čítať ďalej: AKTUÁLNE ZMENY VO FORMÁTE CAMBRIDGE SKÚŠOK

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?  Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

logo small

© 2007 - 2017
Všetky práva vyhradené.
Trhová 1/A, 917 01 Trnava
Nachádzaš sa tu: Home Certifikáty O jazykových skúškach Novinky o Cambridge a IELTS skúškach