Novinky o Cambridge a IELTS

POSLEDNÉ TERMÍNY SKÚŠOK Z PRÁVNICKEJ ANGLIČTINY

skuska ilec trnava

Využite jednu z posledných možností vykonať Cambridge English: Legal (ILEC) v roku 2016 a získajte medzinárodne uznávaný certifikát z právnickej angličtiny.

Tento typ skúšky je určený pre všetkých študentov práva alebo právnikov, ktorí majú záujem pôsobiť v medzinárodnom prostredí. Súčasťou skúšky je testovanie anglického jazyka z čítania, počúvania, písania a rozprávania s použitím skutočných situácií. Odporúča sa kandidátom s jazykovou úrovňou B2 až C1.

 

Všetci kandidáti, ktorí sa pripavujú na skúšku ILEC majú dostatok času zaregistrovať a vykonať skúšku ešte tento rok. Posledné skúšky z právnickej angličtiny sa budú konať v decembri 2016.

Najbližší termín British Council Slovakia ponúka 10. júna 2016. Záujemcovia sa môžu registrovať do 6. mája 2016 v jednom zo skúškových centier British Council.

Kandidáti si môžu uplatniť zľavu 27%. Cena skúšky je 188€.

Ako náhradu odporúčame Cambridge English: Advanced, ktorá je vhodnou alternatívou a je akceptovaná viac ako 6000 univerzitami, podnikmi a inými organizáciami na celom svete. British Council ponúka aj skúšku Cambridge English: Business Higher, ktorá testuje angličtinu v profesijnom prostredí.

Viac o skúške a registácii:

Ak máte otázky radi Vám ich zodpovieme osobne, telefonicky alebo e-mailom. Kontaktné údaje na skúškové centrum British Council v Trnave nájdete na nasledujúcej stránke.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?  Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

logo small

© 2007 - 2017
Všetky práva vyhradené.
Trhová 1/A, 917 01 Trnava
Nachádzaš sa tu: Home Certifikáty O jazykových skúškach Novinky o Cambridge a IELTS skúškach POSLEDNÉ TERMÍNY SKÚŠOK Z PRÁVNICKEJ ANGLIČTINY