Novinky o Cambridge a IELTS

VYBERTE SI IELTS A USPEJTE - INFORMÁCIE PRED REGISTRÁCIOU

ielts registracia informacie

Vallis - jazykové vzdelávanie, patrí medzi registračné a zároveň skúškové centrum IELTS (The International English Language Testing System) v spolupráci s British Council. Skúsenosti s organizovaním prípravných kurzov, realizáciou skúšok IELTS v Trnave spolu s metodicko a organizačnými tréningmi vytvárajú podmienky na úspešné zvládnutie testu pre IELTS kandidátov.

 

 

Pred registráciou na skúšku

Vyberte si správnu verziu testu - na výber máte z dvoch možností. Najdôležitejšie je preveriť, ktorú verziu potrebujete a aké skoré je od Vás požadované dosiahnuť. Každá organizácia si určuje svoje vlastné kritéria. V niektorých prípadoch môžu byť akceptované aj obe verzie testu. Kandidátom odporúčame kontaktovať priamo prijímaciu organizáciu a vyžiadať si potvrdenie kritérií písomne.

  • IELTS Academic - je určený pre tých, ktorí chcú študovať či absolvovať stáž na niektorej z vysokých škôl v zahraničí alebo sa pridať k odbornej spoločnosti.
  • IELTS General Training - je určený pre záujemcov o pracovnú pozíciu v zahraničí a školiťsa alebo študovať na nižších úrovniach vzdelávania. IELTS je vyžadovaný aj pri emigrácii do Anglicky hovoriacej krajiny Austrália, Kanada, Nový Zéland, Veľká Británia a dokonca i USA.

Stanovte si cieľ - test IELTS je pripravený, aby zhodnotil vedomosti z anglického jazyka vo všetkých úrovniach. Výsledky sú z každej časti vyjadrené číslom na základe 9 stupňového bodovacieho systému. Celkové bodovanie je priemerom dosiahnutých bodov zo všetkých častí - počúvanie, čítania, písania a rozprávanie.

Výsledky testu sú jednoducho porovnateľné s výsledkami certifikátov Cambridge English pomocou Cambridge English stupnice a jazykovými kompetenciami, ktoré zodpovedajú Spoločnému Európskému rámcu pre jazyky.

V niektorých prípadoch je okrem celkového počtu bodov (napr. 6.0, 7.0) vyžadovaný aj minimálný počet z jednotlivých častí. (napr. Požadované ohodnotenie je 7.0, pričom minimálné ohodnotenie z jednotlivých častí nesmie klesnúť pod 6.5).

IELTS v USA

Test IELTS má vynikajúcu medzinárodnú reputáciu a je akceptovaný už viac ako 9000 organizáciami. Z celkového počtu sa viac ako 3300 organizácii nachádza v USA. Zvýšte svoje šance pri prijímacom konaní na na vysokú školu, získajte štipendium a rozšírte si Vaše možnosti pri hľadaní zamestnania.

Dostupné materiály a prípravné kurzy

Zistite si termíny IELTS testovania - na skúšku sa zaregistruje čo najskôr hoci sa iba pripravujete. Počet miest na skúšku je obmedzený. Dostupnosť voľných miest si je možné overiť cez online registračný systém.

S registráciou Vám radi pomôžeme aj osobne, telefonicky alebo písomne e-mailom.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?  Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

logo small

© 2007 - 2017
Všetky práva vyhradené.
Trhová 1/A, 917 01 Trnava
Nachádzaš sa tu: Home Certifikáty O jazykových skúškach Novinky o Cambridge a IELTS skúškach VYBERTE SI IELTS A USPEJTE - INFORMÁCIE PRED REGISTRÁCIOU