Novinky a udalosti

vallis zimny trimester 2020

Začíname v týždni od 13. januára 2020. Registrácia na kurzy je možná už teraz a počas celého januára.

Individuálna vybučba začína nepretriže počas celého školského roka. Výučba cudzích jazykov vo firmách a pre individuálnych študentov začína 2. januára 2020.

Vykročte v novom roku úspešne a splnite si všetky novorečné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúszkeho a ruského jazyka.

Registrácia sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

zapis jazykove kurzy trnava 2019

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 23. septembra 2019.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2019.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

talentovky registracia detske kurzy

Milý rodič, doprajte deťom to najlepšie vzdelanie.

Príďte zažiť atmosféru jazykovej školy a porozprávaje sa s učiteľmi o možnostiach jazykového vzdelávania pre svoje dieťa.

Tešíme sa na Vás každý deň od 2.9.2019 do 13.9.2019 v čase od 12.30 do 16:30.

Na talentových dňoch vo Vallise sa dozviete zaujímavé informácie o štúdiu cudzích jazykov v detských kurzoch , ktoré organizujeme a možnostiach ďalšieho rozvoja jazykových schopností dieťaťa.

letne individualne jazykove kurzy

Buď o krok vpred a získaj výhodu štúdiom v individuálnom letnom kurze. Počas letných mesiacov otvárame individuálne jazykové kurzy pre nových študentov vo výhodných balíkoch.

Individuálne kurzy otvárame z anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho, ruského a slovenského jazyka.

Atraktívne balíky individuálnych hodín sme nastavili na základe preferencii našich študentov a ich nastavenie zohľadňuje najčastejšie požiadavky, s ktorými sa stretávame.

Jazyková škola Vallis je počas letných mesiacov, júl a august, otvorená bez obmedzení.

 

letne jazykove kurzy 2019

Objavte svoj pontenciál v svete cudzích jazykov. Počas letných mesiacov otvárame kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Doprajte si oddych v jazykových kurzoch, ktoré otvárame v malých a veľkých skupinách pre úrovne od úplných začiatočníkov až po pokročilých.

Jazyková škola Vallis je počas letných mesiacov otvorená bez obmedzení počas júla a augusta a naši učitelia sú k dispozícii aj počas letných prázdnin.

Z letnej ponuky vyberáme najpopulárnejšie skupinové kurzy, ktoré už od dvoch študentov.

 

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Oslávte s nami 10. ročník denného tábora, ktorého tradíciu sme začali v roku 2008. Počas ostatných deviatich ročníkoch sme sa veľa naučili a zažili. Každé leto sme pozorne načúvali deťom a rodičom a hneď na začiatku školského roka sme začali pripravovať nový ročník. 

10. ročník sme pripravovali päť mesiacov (a stále ho zlepšujeme) a vložili sme do neho skúsenosti našich učiteľov cudzích jazykov, animátorov a vedúcich, ktorí sa ho zúčastnili.

Predstavujeme Vám jazykový tábor v Trnave, na ktorý sa tešia každý rok desiatky detí. Každý rok je jedinečný a aj tento rok náš tím animátoriek a vedúcich pripravil pre deti zážitkový program plný neutíchajúceho smiechu a úsmevov. Tábor sme obohatili o jazykový program v ktorom deti budu spoznávať anglický a nemecký jazyk.

Tochtoročný program odkrýva pre všetkých zúčastnených letné zážitky plné nových priateľstiev a dobrodružstiev.

playdate deti spolocenske hry 2019

Aj v jarnom trimestri sme pripravili pre všetky deti zábavné popoludnie. Tretí ročník PLAYDATE sme sa rozhodli zorganizovať aj kvôli veľkej popularite prvého a druhého ročníka.

Spojením dvoch slov “hrať sa” a “stretnúť sa”“ sa označujú stretnutia deti, ktoré sa spolu hrajú. Sú veľmi populárne pre zaneprázdnených rodičov nielen v Spojených Štátoch Amerických ale i na celom svete.

registracia jarny trimester 2019

Jarný trimester začíname v týždni od 8. apríla 2019. 

Individuálna a firemná vybučba začína nepretriže počas celého školského roka.

Vykročte v novom roku úspešne a splnite si všetky novorečné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúszkeho a ruského jazyka.

Registrácia na nový školský rok sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

prihlaska jazykove kurzy 2019

Vyberáme pre Vás z ponuky skupinových jazykových kurzov do ktorých sa môžete prihlásiť v mesiaci február 2019. Ponuku doplňme neustále o nové kurzy s rôznymi časmi výučby.

Prihlásiť do kurzu sa môžete niekoľkými spôsobmi:

1. Osobnou návštevou v čase otváracích hodín:

pondelok až štvrtok - 8:00 - 18:30
piatok - 8:00 - 16:30

Návštevu mimo otváracích hodín si môžete objednať telefonicky.

2. Na telefonickú registráciu použite telefónne číslo 0905 815 336.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.