Novinky a udalosti

hygiena opatrenia2

Aktualizácia 23.3.2020

Milí študenti a učitelia,

Jazyková škola zostáva z dôvodu opatrenia ÚVZ SR zo dňa 29. marca 2020, s účinnosťou od 30. marca 2020 na základe záverov z rokovania Ústredného krizového štábu zo dňa 27. marca 2020 podľa § 48 ods. 4 písm. c) a e) zákona č. 355/2007 Z. z. do odvolania zatvorená a prezenčná výučba v škole na Trhovej 1/A sa nemôže konať.

V prípade spustenia výučby formou virtualnej triedy alebo prezenčnou formou budeme informovať študentov e-mailom.

Ak ste e-mail nedostali, výučbu z organizačných alebo technických dôvodov nemôžeme spustiť a pracujeme na skorom vyriešení situácie. Študentom odporúčame, aby využívali komunikáciu e-mailomĎakujeme Vám za pochopenie.

skype vyucba cudzich jazykov

Pre všetkých záujemcov o jazykové kurzy sme si  v tomto období  pripravili  ponuku kurzov angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny prostredníctvom online výučby.

Využite doma svoj čas na obohatenie svojich vedomostí z cudzích jazykov a pridajte sa k desiatkam študentov, ktorí svoje štúdium  v posledných dňoch už naplno rozbehli .

Na vyučovanie sa jazyková škola Vallis rozhodla použiť komunikačný program Skype, ktorý sa osvedčil na individuálne kurzy a kurzy v malých skupinách. Dôležitou súčasťou pri spúšťaní online výučby bola pozitívna spätná väzba od učiteľov a študentov, ktorí sa pre takýto spôsob kontaktu rozhodli.

 

vallis folding home small

Vieme, že táto situácia je pre mnohých rodičov náročná a pri písaní úloh z matematiky, slovenčiny, vlastivedy a ďalších povinných predmetov im už na ostatné predmety nezostáva čas.

Z niektorými z nich si deti vedia poradiť aj sami, avšak aj my rodičia sa môžeme stretnúť s učivom, ktoré je aj pre nás náročnejšie a nevieme si s ním rady.

Jedným z týchto predmetov je aj anglický jazyk, ktorého učivo sa stalo v posledných dňoch ako dobrovoľné a nevenuje sa mu dostatočná pozornosť.

zapis2020 jarny trimester jazykove kurzy small

Kurzy v jarnom trimestri začínajú od 6. apríla 2020.

Na skupinové kurzy sa môžete zaregistrovať už teraz. Individuálna výučba alebo malé skupiny otvárame nepretržite počas celého školského roka.

V ponuke nájdete kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho, ruského jazyka a slovenčiny pre cudzincov.

Tešíme sa na všetkých študentov so záujmom o štúdium cudzích jazykov.

Registrácia sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

denny tabor trnava 2019

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Už toto leto opäť privítame deti v dennom detskom tábore "Letná Akadémia 2020". Dve jednotky spojené dokopy, to je jedenásty (11.) ročník. Ako sa budeme zabávať v tomto ročníku, si určite prečítajte v nasledujúcich riadkoch.

Každý rok sa snažíme priniesť deťom to najlepšie z minulých ročníkov a aj vďaka pozitívnej spätnej väzbe od detí a ich rodičov, sme sa rozhodli pridať ďalšie dva turnusy v mesiaci júl a august. Takto budú mať možnosť  zúčastniť sa všetky deti.

 Za posledných päť rokov sme v dennom tábore privítali presne 280 detí. Kapacita denného tábora nám dovoľuje každý turnus privítať 15 až 20 detí, čo je výborný počet pre dvoch animátorov a dvoch učiteľov, ktorí sa deťom môžu naplno venovať.

vallis folding home small

Aj ty sa môžeš pripojiť k celosvetovej komunite a darovať nevyužitú silu svojho procesora alebo grafickej karty, ktoré môžu pomôcť pri nových metódach liečby.

Okrem Alzheimerovej, Parkinsonovej, Huntingtonovej choroby, rakoviny a eboly sa sústreďujú momentálne všetky kapacity projektu, ktorý zastrešuje Lekárska fakulta Washingstonskej univerzity na boj proti pandémii vyvolanej koronavírusom.

Ako sa vyjadril riaditeľ programu Dr. Greg Bownman v najnovšom vyhlásení "Aby sme sa dokázali vyrovnať s koronavírusom, chceme pochopiť, ako tieto vírusové proteíny fungujú a ako môžeme navrhnúť liečivá, ktoré ich zastavia." (Bowman, 2020).

 

ielts test skuska trnava 2020

Už po niekoľkýkrát budú môcť všetci záujemcovia o test IELTS zažiť atmosféru skúškového centra British Council v Trnave. Okrem moderných priestorov sa Vám na skúške bude venovať zaškolený personál so skúsenosťami na skúškach po celom Slovensku.

Byť súčasťou tak prestížneho testu ako je IELTS je pre všetkých v jazykovej škole VALLIS veľkým úspechom a svojimi skúsenosťami prispievanie k spokojnosti a vytvoreniu čo najpríjemnejšieho testovacieho prostredia.

Najprestížnejší test z angličtiny, ktorý v roku 2018 absolvovalo 3,5 milióna kandidátov, dostupný v 140 krajinách. IELTS svojou medzinárodnosťou, spravodlivosťou a úctou tým, že sa vyhýba kultúrnej zaujatosti je uznávaný viac ako v 10 000 organizácii, ktorých je len 3400 v USA.

vallis zimny trimester 2020

Začíname v týždni od 13. januára 2020. Registrácia na kurzy je možná už teraz a počas celého januára.

Individuálna výučba začína nepretržite počas celého školského roka. Výučba cudzích jazykov vo firmách a pre individuálnych študentov začína 2. januára 2020.

Vykročte v novom roku úspešne a splňte si všetky novoročné predsavzatia. Čakajú na Vás kurzy anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Tešíme sa na všetkých záujemcov o cudzie jazyky v roku 2020!

Registrácia sa koná sedem dní v týždni a zaregistrovať sa môžete niekoľkými spôsobmi:

zapis jazykove kurzy trnava 2019

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 23. septembra 2019.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2019.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

talentovky registracia detske kurzy

Milý rodič, doprajte deťom to najlepšie vzdelanie.

Príďte zažiť atmosféru jazykovej školy a porozprávaje sa s učiteľmi o možnostiach jazykového vzdelávania pre svoje dieťa.

Tešíme sa na Vás každý deň od 2.9.2019 do 13.9.2019 v čase od 12.30 do 16:30.

Na talentových dňoch vo Vallise sa dozviete zaujímavé informácie o štúdiu cudzích jazykov v detských kurzoch , ktoré organizujeme a možnostiach ďalšieho rozvoja jazykových schopností dieťaťa.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.