Novinky a udalosti

vallis kombinovana vyucba jazykov

Jedinečná šanca pripojiť sa na prezenčné hodiny online.

Nemôžete prísť na hodinu lebo ste zostali dlhšie v práci? Musíte sa starať o dieťa, ktoré nechodí do školy? Ochoreli ste a obávate sa o svoje zdravie a zdravie iných študentov a učiteľov?

S možnosťou kombinovanej výučby už nikdy nezmeškáte žiadnu hodinu. Online výučba sa stala synonymom pokroku v jazykovom vzdelávaní, avšak pripojiť sa na prezenčnú výučbu z pohodlia domova je ďalším krokom.

Jazyková škola Vallis prináša túto možnosť už niekoľko mesiacov. Na hodinu ku svojim spolužiakom v triede sa tak viete pripojiť z celého sveta.
Systém kombinovanej výučby škola intenzívne testovala od septembra 2020 a použitím dostupných technológií a ochote študentov, sme tak výučbu vedeli nastaviť a vyskúšať na reálnych hodinách.

Výsledkom sú spokojní študenti, ktorí sa vedia pripojiť na hodinu a plnohodnotne sa zúčastniť vyučovania.

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 21. a 28. septembra 2020.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave.

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2020.

Začnite si rozširovať vedomosti z jazykov už v septembri a prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

zapis kurzy jazykove jesen 2020

Projekt je vhodný pre záujemcov v evidencii úradu práce.

Naučte sa cudzí jazyk a otvorte si dvere k lepšiemu zamestnaniu a príležitostiam prostredníctvom projektu KOMPAS+, ktorý sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

Využite možnosť absolvovať prostredníctvom Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny
kompetenčný kurz - príprava uchádzačov o zamestnanie na uplatnenie sa na trhu s cieľom nadobudnutia kľúčových kompetencií v kompetenčnom kurze s preplatením 100% nákladov kompetenčného kurzu.

letne konverzacne kurzy leto 2020

Komunikujte s istotou. Konverzačné kurzy so slovenským a rodeným lektorom už od začiatočníckej úrovne (A2).

Využite leto naplno a prihláste sa na letné konverzačné kurzy s našim lektorom z Veľkej Británie alebo slovenským lektorom v dvoch rôznych kombináciách a nastaveniach.

Oba kurzy sú zamerané na zlepšenie plynulosti komunikovať v každodenných situáciách. Kurzy s anglickým ale aj slovenským lektorom sú zamerané na rozšírenie slovnej zásoby a zlepšenie výslovnosti. Kurzy sa vyznačujú dynamickosťou a flexibilitou, ktorú študenti obľubujú. Výhodou je možnosť pokračovať v kurzoch aj počas školského roka a tak neustále pracovať na svojich schopnostiach.

letne jazykove kurzy trnava 2020

Otvorte dvere novým príležitostiam a začnite alebo pokračujte v štúdiu aj počas letných mesiacov v kurzoch anglického, nemeckého, španielskeho, talianskeho, francúzskeho a ruského jazyka.

Aj vďaka možnosti znova otvoriť jazykovu školu spúštame vyučovanie v letných mesiacov pre všetky úrovne od začiatočníkov až pokročilých. Kurzy sú otvorené pre všetkých záujemcov, ktorých úroveň bude otestovaná a následne ich zaradíme do najvhodnejšieho jazykového kurzu podľa ich preferencií. 

Ponuku sme rozšírili aj o kurzy kde môžu v jednej triede študovať študenti prezenčne a zároveň online. Vďaka technológiam takýmto spôsobom nevynecháte ani jednu hodinu a budete sa môcť stretnúť so študentami z celého Slovenska.

Tešíme sa na záujem a registrácie počas letných mesiacov. Jazyková škola je otvorená bez obmedzení a lektori sú Vám plne k dispozícii.

 

skupinove_kurzy_online

Už nikdy nevymeškáte žiadnu hodinu! Odteraz je štúdium možné kdekoľvek za výhodných podmienok ako v prezenčnom skupinovom kurze.

Nové technológie nám poskytujú príležitosti a ich správne používanie má pozitívne výsledky na vyučovací proces a odráža sa na zvýšenej spokojnosti študentov a učiteľov.

Tak obrovský prechod na online výučbu sme zatiaľ ešte nezaznamenali a preto sme sa rozhodli okrem individuálnych kurzov ponúknúť online výučbu aj v skupinách.

Na úspešné pripojenie k triede potrebujete počítač s webkamerou, slúchadlá s mikrofónom a stabilné internetové pripojenie. O kvalitnú výučbu a príjemne strávený čas sa postaráme my.

denny tabor trnava 2019

Informácia pre záujemcov - aktualizované 2.6.2020

Organizácia denných tábor cez leto je povolená. Maximálny počet účastníkov (detí, vedúci, a pod.) bude stanovený v súlade s platnými opatreniami. 

Zároveň informujeme rodičov, že sme rozšírili termíny táborov o nové turnusy.

Zvýhodená cena 125€ / dieťa na všetky turnusy v roku 2020.

Ako prihlásiť dieťa na tábor?

Zavolajte nám, napíšte e-mail alebo zatelefonujte. Miesto v tábore Vám rezervujeme a bude potrebné vykonať platbu podľa pokynov. Ak by sa tábory z dôvodu zhoršenej situácie ohľadom COVID - 19 nekonali a ÚVZ SR by nariadil zrušenie ich konania, úhradu Vám pošleme do 3 pracovních dní na Váš bankový účet bez akýchkoľvek storno poplatkov. V inom prípade platí storno podľa obchodných podmienok.

skype vyucba cudzich jazykov

Pre všetkých záujemcov o jazykové kurzy sme si  v tomto období  pripravili  ponuku kurzov angličtiny, nemčiny, taliančiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny prostredníctvom online výučby.

Využite doma svoj čas na obohatenie svojich vedomostí z cudzích jazykov a pridajte sa k desiatkam študentov, ktorí svoje štúdium  v posledných dňoch už naplno rozbehli .

Na vyučovanie sa jazyková škola Vallis rozhodla použiť modrné komunikačné programy, ktorýé sa osvedčil na individuálne kurzy a kurzy v malých skupinách. Dôležitou súčasťou pri spúšťaní online výučby bola pozitívna spätná väzba od učiteľov a študentov, ktorí sa pre takýto spôsob kontaktu rozhodli.

 

hygiena opatrenia2

Aktualizácia 8.1.2021

Milí priatelia,

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru v roku 2020. Prajeme Vám šťastie, lásku v plnom zdraví a nech sa nám všetkým darí. V novom roku 2021 sa na Vás tešíme a radi Vám pomôžeme naplniť Vaše sny a plány do budúcna.

Ako sa vyučovania dotkli najnovšie hygienické opatrenia? V súčasnosti je povolené len vyučovanie online formou.

Po uvoľnení opatrení by sa mala výučba opäť vrátiť do školy, prezenčne, kombinovane alebo zotrvať online podľa výberu študentov v skupinkách (predpokladáme 5 študentov a 1 učiteľ na triedu).

O možnostiach prihlásenia na nový trimester sa môžete dočítať v nasledujúcom článku: REGISTRÁCIA - ZIMNÉ JAZYKOVÉ KURZY 2021

Aktualizácia 7.12.2020

V jazykovej škole sa rozbehol zápis na zimný trimester 2021 a radi by sme Vás informovali o najnovších hygienických opatreniach a skutočnostiach s ktorými sa môžete stretnúť počas decembra a svojho štúdia od 11. januára 2021.

V súčasnosti je povolené vyučovanie v skupinkách do 5 študentov a 1 učiteľ pričom je nutné dodržať nasledujúce hygienické opatrenia v skratke "ROR"

- Rúško - je povinné počas celého pobytu v škole a na hodinách

- Odstup - dodržujte čo najväčší odstup na chodbe a učebniach ako to charakter výučbu dovolí

- Ruky - pri príchode do školy si vydezinfikujte ruky

K týmto základným hygienickým opatreniam sa pridáva aj vetranie a dezinfekcia učebne pred a po hodine.

Dobrou správou je, že od marca 2020 škola aj napriek prezenčnej výučbe v mesiacoch jún až október nemala ani jeden potvrdený prenos COVID-19 v priestoroch jazykovej školy. 

Chráňme seba a ľudí okolo nás!

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.