Novinky a udalosti

zapis jazykova skola jar 2021 1

Vyberte si z najširšej ponuky online kurzov. Jarný trimester začína 12. apríla 2021.

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých sa konajú online. 

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy plynulo pokračujú v online výučbe. 

Prihlasovanie je otvorené nepretržite. Po uvoľnení pravidiel očakávame návrat k výučbe prezenčne alebo podľa dohody budeme pokračovať online.

V ponuke nájdete kurzy angličtiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny, francúzštiny, ruštiny a slovenčiny.

anglictina nas bavi doucovanie 1

Po úspešnej prvej sérii "Pomáhame deťom s angličtinou" vo februári 2021 pokračujeme so sériou stretnutí "Angličtina nás baví" pre deti na prvom a druhom stupni základných škôl.

S našimi lektormi si spoločne upevnia najdôležitejšie oblasti z anglického jazyka. Cieľom je poskytnúť deťom pomocnú ruku v aktívnom používaní angličtiny.

Dovoľte deťom spoznať doučovanie, ktoré bude pre nich zábava.

Pre rodičov, ktorí majú záujem o ďalšie pokračovanie v online doučovaní sme si pripravili aj osobné konzultácie a možnosť pokračovať v doučovaní individuálne alebo v skupinovou kurze.

 

zmysluplne konverzacie anglictina

Doprajte si konverzačné hodiny angličtiny s naším lektorom Ianom z Veľkej Británie a prekonajte strach z rozprávania v anglickom jazyku. 

Počas nasledujúcich štyroch týždňov máte na výber zo štyroch zaujímavých a aktuálnych tém.

Získate tipy ako zlepšiť svoj životopis, rozšíriť si vedomosti o recyklovaní a životnom prostredí, dozviete sa o každodenných (zlo)zvykoch a spoznáte nové formy efektívneho využitia voľného času.

Pripojte sa na jedno zo stretnutí a spoznajte nových priateľov a možno aj budúcich spolužiakov.

doucovania cudzie jazyky deti online

Vieme, že táto situácia je pre mnohých rodičov náročná a pri písaní úloh z matematiky, slovenčiny, vlastivedy a ďalších povinných predmetov im už na ostatné predmety nezostáva čas.

Z niektorými z nich si deti vedia poradiť aj sami, avšak aj my rodičia sa môžeme stretnúť s učivom, ktoré je aj pre nás náročnejšie a nevieme si s ním rady. Jedným z týchto predmetov je aj anglický jazyk.

Naši lektori, ktorí vyučujú angličtinu sa spojili a ponúkajú deťom svoj čas na upevnenie medzier v angličtine.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.