Novinky a udalosti

denny tabor trnava 2019

Informácia pre záujemcov - aktualizované 2.6.2020

Organizácia denných tábor cez leto je povolená. Maximálny počet účastníkov (detí, vedúci, a pod.) bude stanovený v súlade s platnými opatreniami. 

Zároveň informujeme rodičov, že sme rozšírili termíny táborov o nové turnusy.

Zvýhodená cena 125€ / dieťa na všetky turnusy v roku 2020.

Ako prihlásiť dieťa na tábor?

Zavolajte nám, napíšte e-mail alebo zatelefonujte. Miesto v tábore Vám rezervujeme a bude potrebné vykonať platbu podľa pokynov. Ak by sa tábory z dôvodu zhoršenej situácie ohľadom COVID - 19 nekonali a ÚVZ SR by nariadil zrušenie ich konania, úhradu Vám pošleme do 3 pracovních dní na Váš bankový účet bez akýchkoľvek storno poplatkov. V inom prípade platí storno podľa obchodných podmienok.

Nová stránka venovaná táboru: www.anglickytabor.sk

Všetky termíny konania:

  • 13. - 17. júla 2020 - nový termín*
  • 10. – 14. augusta 2020*
  • 17. – 21. augusta 2020*

*Turnus bude otvorený pri počte min. 10 účastníkov tábora.

Letná akadémia je denný tábor určený pre deti od 5 do 12 rokov.

Už toto leto opäť privítame deti v dennom detskom tábore "Letná Akadémia 2020". Dve jednotky spojené dokopy, to je jedenásty (11.) ročník. Ako sa budeme zabávať v tomto ročníku, si určite prečítajte v nasledujúcich riadkoch.

Každý rok sa snažíme priniesť deťom to najlepšie z minulých ročníkov a aj vďaka pozitívnej spätnej väzbe od detí a ich rodičov, sme sa rozhodli pridať ďalšie dva turnusy v mesiaci júl a august. Takto budú mať možnosť  zúčastniť sa všetky deti.

 Za posledných päť rokov sme v dennom tábore privítali presne 280 detí. Kapacita denného tábora nám dovoľuje každý turnus privítať 15 až 20 detí, čo je výborný počet pre dvoch animátorov a dvoch učiteľov, ktorí sa deťom môžu naplno venovať.

Ako i po minulé ročníky, počas Letnej akadémie nebude prebiehať žiadne nudné vyučovanie. Budeme sa celý deň zabávať rozmanitou škálou hier, scénok, súťaží, aktivít, pesničiek, umeleckých aktivít a výletov. Súčasťou programu je hlavne aktívny pohyb detí a pre deti  zábavné lekcie angličtiny a nemčiny v ranných alebo v poobedných hodinách, každá   v trvaní 60 minút. 

Populárne témy a výlety nebudú chýbať ani v tomto ročníku. Program denného tábora spája vzdelávacie aktivity s aktívnym pohybom detí, ktorý im pomáha spoznať svet okolo seba. Akadémia tak prináša do vzdelávania i nové prvky, ktoré robia deti šťastnými a pomôžu im osvojiť si skúsenosti z každodenných zážitkov.

Tešíme sa na Vášu účasť.

O dennom tábore sa môžete dozvedieť viac na stránke venovanej táboru www.anglickytabor.sk alebo nás kontaktujte osobne, e-mailom alebo telefonicky a radi Vám odpovieme na všetky otázky.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.