Prenájom priestorov

Hľadáte zaujímavé a atraktívne miesto na konferenciu, prednášku, školenie či obchodné stretnutie? Disponujeme reprezentatívnymi administratívnymi priestormi v lukratívnej časti Trnavy, ktoré poskytujeme aj verejnosti.

Hodinová alebo flexibilná kancelária

je vhodná pre každého, kto sa nechce viazať dlhodobým prenájmom, ale hľadá priestor na krátkodobe projekty, obchodné stretnutia a iné.

Priestory su situované v historickom centre Trnavy s možnosťou parkovania priamo pred budovou alebo blízkom okolí. Prenájom Vám ponúka úsporu finančných prostriedkov a časovú úsporu. Lokalita sa vyznačuje okamžitou dostupnosťou všetkych služieb a to banky, poisťovne, pošta, mobilný operátori, divadlo, kaviarne, kino a rôzne obchody.

Súčasťou ponúkaných služieb je aj servis spojený s prenájmom vo forme stálej recepcie, s možnosťou zabezpečenia občerstvenia, cateringu.

Výhodou je aj možnosť prenájmu ubytovania priamo v budove alebo v zazmluvnenom hotely.

Priestory sú dostupné v čase od 6:30 do 20:30 a v prípade dohody aj 24 hodin denne / 7 dní v týždni. Dĺžka prenájmu je možná od 1 hod.

K dispozícii je veľká konferenčná miestnosť pre približne 30 ľudí, ako aj niekoľko menších miestnosti. Okrem prenájmu miestností ponúkame aj možnosť využitia cateringových služieb a technického vybavenia (tabule, projektor, atď.). V prípade záujmu nás kontaktujte, priestory Vám radi predstavíme.

Cenník prenájmu hodinovej/flexibilnej kancelárie:

• 1 hod. - 2 hod. = 10€/hod.
  • 3 hod. - 4 hod. = 8€/hod.
  • celý deň (od 6:30 - 20:00) = 58€

Cenník prenájmu konferenčnej miestnosti

• 1hod. / 15€

Ceny sú vedené bez 20% DPH.

Cena zahŕňa:

• Prispôsobenie miestnosti špecifickým požiadavkám
  • Projekčná technika (projektor a premietacie plátno)
  • Tabuľa (písacie potreby)
  • Notebook
  • Ozvučenie
  • CD/USB prehrávač

Možnosti prenájmu:

• Konferenčná miestnosť pre 30 ľudí
  • 4 stredne veľkých miestnosti (10 - 12 ľudí)
  • 7 malých miestnosti (2 - 5 ľudí)

Fotogaléria priestorov