DETSKÉ JAZYKOVÉ KUZY - ŠKOLSKÝ ROK 2017/2018

registra deti jesen 2017

Milí rodičia!

Máte pocit, že Vašim deťom nestačí angličtina v škole?
Ak už máte dosť toho, že Vaše ratolesti neustále vypĺňajú gramatické cvičenia z kníh a chýba im znalosť bežnej komunikácie a zručností z praktického života, neváhajte a PRIHLÁSTE ich do jazykovej školy VALLIS na detské kurzy, ktoré sa začnú Začíname 18. a 25. septembra 2017. Registrácia je možná počas celého septembra.

Prečo by ste svoje dieťa mali prihlásiť práve k nám?

• Naši lektori vedú deti k nadobudnutiu kľúčových kompetencií, ktoré sú potrebné do PRAKTICKÉHO ŽIVOTA.
  • Lektori dbajú na to, aby objavovanie angličtiny nebolo len nudným sedením v škole, ale ZÁBAVOU.
  • K efektívnemu získavaniu vedomostí prispievajú INTERAKTÍVNE TABULE, ktoré sa využívajú vo vyučovaní
  • Používanie rôznorodých aktivít prispieva k tomu, že sa v našich hodinách uplatnia aj študenti s rôznorodými učebnými štýlmi.
  • Vaše deti určite zaujmú videohodiny, práca s najnovšími interaktívnymi pomôckami, učenie sa angličtiny cez pesničky alebo pohyb
  • Lektori počas vyučovania využívajú moderné metódy vyučovania ako napr. CLIL...
  • Študenti sú do skupinových kurzov zaraďovaní tak, aby boli vekovo aj vedomostne na rovnakej úrovni, čo zabezpečí efektivitu práce.

Na konci kurzu Vaše deti majú možnosť zložiť skúšku Young Learners a obdržať certifikát. Takýto certifikát ich motivuje, aby pracovali s jazykom ďalej a rozvíjali svoje kompetencie. Je zároveň zhmotnením ich vedomostí. Je aj potvrdením toho, že vedia s jazykom narábať a povzbudzuje ich k ďalšiemu štúdiu. Doprajte svojim deťom odmenu za usilovné učenie sa a dajte im možnosť rozvíjať sa.

Toto všetko a ešte oveľa viac môžu Vaše deti zažiť, ak sa zúčastia našich kurzov. Dajte im šancu zlepšiť sa v cudzom jazyku a otvorte im dvere do sveta jazykov a neobmedzených možností, ktoré budú môcť so znalosťou cudzieho jazyka zúročiť neskôr v živote.

Pre viac info nás neváhajte kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo osobne.

Tešíme sa Vás!