Detské jazykové kurzy

Umožnite deťom vybudovať si pozitívny postoj k cudziemu jazyku a objavovať nové poznatky hravo, interaktívne a zaujímavo!

Deťom umožňujeme štúdium v hravej forme, kde sa v malých skupinách lektor dokáže venovať deťom komplexne. Naši lektori používajú autentické materiály, texty, flash karty, nahrávky a videá. Vyučovanie je založené na pokrokových metódach CLIL. Táto metóda predstavuje jednu zo základných stratégií vyučovania u nás.

jazykove kurzy detske anglictina trnava

V čom je táto metóda zaujímavá?

• CLIL metóda je učenie sa cudzieho jazyka obohatené učením sa nových vedomostí
  • žiaci sa na hodinách nielen zlepšia v cudzom jazyku, ale dozvedia sa aj informácie z oblasti kultúry, histórie, prírody a iných odvetví
  • Metóda CLIL umožňuje predstaviť žiakom širší kultúrny kontext a pripravuje ich fungovať v medzinárodom prostredí 21. storočia
  • Táto metóda zvyšuje motiváciu k učeniu sa, keďže je vedené interaktívne a sú v ňom aplikované nové pokrokové metódy
  • Počas vyučovania sa používajú interaktívne pomôcky (napr.interaktívna tabuľa, online cvičenia, internet, a pod.)
  • Učí žiakov, ako si sami môžu vyhľadať potrebné informácie a rozoznávať medzi kvalitnými a nekvalitnými zdrojmi
  • Vyvíja plynulosť a presnosť v prejave, nové spôsoby myslenia
  • Žiaci sú vedení rozmýšľať nad vecami z rôznych uhlov a mimo svojho bežného rámca, čím sa u nich vyvíja kreativita, kritické myslenie a kognitívne schopnosti

Prečo by ste svoje dieťa mali prihlásiť práve k nám?

• Naši lektori vedú deti k nadobudnutiu kľúčových kompetencií, ktoré sú potrebné do PRAKTICKÉHO ŽIVOTA.
  • Lektori dbajú na to, aby objavovanie angličtiny nebolo len nudným sedením v škole, ale ZÁBAVOU.
  • K efektívnemu získavaniu vedomostí prispievajú INTERAKTÍVNE TABULE, ktoré sa využívajú vo vyučovaní
  • Používanie rôznorodých aktivít prispieva k tomu, že sa v našich hodinách uplatnia aj študenti s rôznorodými učebnými štýlmi.
  • Vaše deti určite zaujmú videohodiny, práca s najnovšími interaktívnymi pomôckami, učenie sa angličtiny cez pesničky alebo pohyb
  • Lektori počas vyučovania využívajú moderné metódy vyučovania ako napr. CLIL
  • Študenti sú do skupinových kurzov zaraďovaní tak, aby boli vekovo aj vedomostne na rovnakej úrovni, čo zabezpečí efektivitu práce.

Na konci kurzu Vaše deti majú možnosť zložiť skúšku Young Learners a obdržať certifikát. Takýto certifikát ich motivuje, aby pracovali s jazykom ďalej a rozvíjali svoje kompetencie. Je zároveň zhmotnením ich vedomostí. Je aj potvrdením toho, že vedia s jazykom narábať a povzbudzuje ich k ďalšiemu štúdiu. Doprajte svojim deťom odmenu za usilovné učenie sa a dajte im možnosť rozvíjať sa.

Toto všetko a ešte oveľa viac môžu Vaše deti zažiť, ak sa zúčastia našich kurzov. Dajte im šancu zlepšiť sa v cudzom jazyku a otvorte im dvere do sveta jazykov a neobmedzených možností, ktoré budú môcť so znalosťou cudzieho jazyka zúročiť neskôr v živote.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.