TALENTOVKY VO VALLISE - DETSKÉ JAZYKOVÉ KURZY

talentove skusky vallis deti 2017

Milí rodičia!

Využite jedinečnú možnosť, ktorú Vám ponúkame. Príďte do jazykovej školy VALLIS spolu s Vašimi deťmi na talentové skúšky, ktoré zabezpečia správne a efektívne zaradenie dieťaťa do jazykového kurzu. Máte možnosť nielen overiť si, ako na tom s angličtinou skutočne je, ale aj prihlásiť ho k nám na kurz a umožniť mu rozvíjanie a zdokonaľovanie sa v cudzom jazyku.

Jazykové znalosti Vašich detí sa budú zisťovať písomnou a ústnou formou našimi lektorkami. Výsledky tohto krátkeho pohovoru nám umožnia zaradiť každé dieťa čo najefektívnejšie do daného kurzu.

Tešíme sa na Vás v stredu (6.9.2017) od 13:30 do 16:30, vo švrtok (7.9.2017) od 13:30 do 16:30 a piatok (8.9:2017) od 14:00 do 15:00.

V týždni od 11.9. do 14.9. 2017 od 13.30 do 17:00 každý deň v tomto čase.

Prosíme, aby ste sa na daný čas prihlásili v dostatočnom predstihu mailom alebo telefonicky.

Ak Vám ani jeden z týchto dátumov nevyhovuje, píšte nám na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a dohodnite si individuálny čas, počas ktorého sa Vám budeme venovať.

Dajte Vašim deťom možnosť naučiť sa niečo viac a navštívte VALLIS :)

Tešíme sa na Vás