NOVINKA: DETSKÉ KURZY S ODBORNOU ASISTENTKOU

detske kurzy asistentka

Máte už plné zuby toho, že je Vaše dieťa v škole pozadu a cítite, že pozornosti a venovaného času na hodine by mu pomohlo?

Ak Vám záleží na tom, aby nestratilo záujem o učenie sa jazykov a dokázalo byť rovnocenným partnerom svojich kamarátov, prihláste ho k nám na detský jazykový kurz.

Jazyková škola Vallis ponúka jedinečnú možnosť pre všetky deti absolvovať skupinový kurz, na ktorom je okrem hlavnej lektorky prítomná aj jej odborná asistentka, ktorá pomáha dohliadať na deti, ktoré potrebujú pomoc.

Ako takáto hodina prebieha?

• Hlavná lektorka vysvetľuje nové učivo, opakuje si so žiakmi a aktívne ich zapája do vyučovacieho procesu, práce s interaktívnou tabuľou a tvorivých aktivít.
  • Odborná asistentka spolupracuje s hlavnou lektorkou a jej náplňou práce je monitorovanie detí, kontrola ich poznámok napísaných v zošite, pomoc deťom pri zapisovaní si novej slovnej zásoby do zošitov, pomoc pri vystrihovaní obrázkov, obsluha interaktívnej tabule.
  • Hlavná a vedľajšia lektorka sa navzájom dopĺňajú.

Výhody dvoch lektoriek na vyučovaní:

• Zrýchlenie vyučovacieho procesu
  • Zefektívnenie vyučovacieho procesu
  • Viac aktivít na hodine
  • Väčšia interakcia medzi vyučujúcou a žiakmi
  • Zvýšenie sebavedomia slabších žiakov (nezaostávajú za ostatnými)
  • Udržovanie motivácie a záujmu o učenie sa v deťoch s poruchami
  • Obe lektorky majú pedagogické vzdelanie

Pomôžeme Vám urobiť Vaše výnimočné dieťa výnimočným. Tak neváhajte a využite túto jedinečnú príležitosť.

Veľmi nás poteší Vaša návšteva, telefonát alebo e-mail. Pred registráciou na kurz sú Vám plne k dispozícii koordinátorky jazykových kurzov, učitelia a pomocný personál na recepcii.