NOVINKA: KURZY NEMČINY PRE DETI OD 6 DO 10 ROKOV !

vallis detske kurzy nemcina 2018

Kurzy nemeckého jazyka pre mládež a dospelých sa tešia veľkej obľube. Sú veľmi obľúbené vo forme skupinových, individuálnych a firemných jazykových kurzov.

V novom roku sme sa rozhodli aktívne podieľať na zvyšovaní obľúbenosti a atraktívnosti nemeckého jazyka aj u mladšej kategórie školákov.

Nové kurzy nemčiny pre deti od 6 do 10 rokov nájdete v našej stálej ponuke od januára 2018.

Čo možu vaše ratolesti očakávať?

Všetky skupinové kurzy budú vedené učiteľmi aktívne, moderne a zábavne. Vďaka novým prístupom a rozmanitým aktivitám počas vyučovacieho procesu deťom čo najviac priblížime nemecký jazyk. Okrem aktívnej a praktíckej konverzácie si deti precvičia aj čítanie, písanie a počúvanie.

Kurzy sú pripravené pre limitovaný počet detí s kupine, čo zaručuje, že každé dieťa dostane dostatočný priestor na realizáciu a osvojenie si nemčiny, ktorý je v triedach s veľkým počtom žiakov zriedka možný.

Absolútnou novinkou sú detské kurzy s prítomnosťou odborného asistenta, ktorý sa aktívne počas hodín zapája do vyučovacieho procesu a pomáha deťom napr. pri písaní.

Tešíme sa na Vaše deti v zimnom trimestri, ktorý začína v týždni od 8. januára 2018.

Pre viac informácii ohľadom nemeckých kurzov pre deti nás neváhajte kontaktovať osobne, telefonicky alebo e-mailom.