SEMINÁR Z NEMČINY - ČAROVNÁ HRA SO SLOVÍČKAMI

seminar nemcina heuber trnava

Milí nemčinári!

Srdečne Vás pozývame na seminár z nemeckého jazyka organizovaný vydavateľstvom Hueber Verlag v spolupráci s distribútorom jazykovej literatúry OXICO a VALLIS - jazykové vzdelávanie, ktoré sa uskutoční štvrtok 22. marca 2018 v čase 9:30 – 13:00 hod.  v priestoroch našej jazykovej školy Vallis na Trhovej ulici 1/A priamo v Trnave.

Téma seminára: Čarovná hra so slovíčkami alebo ako sa učiť slovnú zásobu

Lektorka: PhDr. Veronika Hutarová pochádza z Berlína, je reprezentantkou pre vydavateľstvo Hueber a pôsobí taktiež ako lektorka vo vzdelávaní učiteľov NJ v Česku a na Slovensku. Lektorovala už niekoľko stoviek seminárov na najrôznejšie témy.

Účastníci seminára dostanú zadarmo jeden výtlačok učebnice podľa výberu - Beste Freunde, Super! alebo Schritte international neu a certifikát.

V rámci prestávky počas školenia bude k dispozícii malé občerstvenie a káva/ čaj.

Poprosím vás záväzne potvrdiť emailom vašu účasť alebo neúčasť do 16.3.2018 , kedže počet miest je limitovaný a školenie je k dispozícii aj učiteľom ZŠ a SŠ. Vhodné aj pre začínajúcich a skúsených učiteľov v súkromnom sektore. Prihlásenie po tomto termíne je možné, ale z organizačných dôvodov vás prosíme o čo najskoršiu registráciu.

Prihlásiť sa môžete telefonicky, e-mailom alebo osobne. Všetky kontaktné údaje nájdete na podstránke kontakty.

Tešíme sa na Vašu účasť.