ŠTUDUJ MODERNE V MALÝCH SKUPINÁCH - LETNÉ KURZY 2018

jazykove-kurzy-mala-skupina-leto-2018

Chceli by ste sa prihlásiť na jazykový kurz, ale čas či úroveň nie sú pre Vás vyhovujúce? V tom prípade by sme Vám chceli dať do povedomia jazykové kurzy pre malé skupiny.

Malé skupiny pozostávajú z 2 - 3 študentov. Zavolajte si na kurz kamaráta/ku a spoločne sa vzdelávajte v cieľovom jazyku. Ak nemáte nikoho, nebojte sa, my Vám ho vieme nájsť.

Záujemcov o malé skupiny pribúda, preto stačí, ak nám zavoláte, že máte záujem a my už Vám skupinu vyskladáme.

Aké sú výhody malých skupín?

• Flexibilita - v malej skupine si ľahšie s lektorom viete upraviť či presunúť čas/ deň hodiny podľa Vašich potrieb.
  • Cena - výhodnejšia cena než pri individuálnom kurze.
  • Minutáž - ako ďalšiu výhodu by sme uviedli možnosť prispôsobenia si minutáže.V menšej skupine sa jednoduchšie dohodnete či chcete 60 min./ 90 min.
  • Frekvencia - veľká skupina sa stretáva 2 -krát do týždňa, avšak malá skupina si frekvenciu volí sama.
  • Individuálny prístup - v malej skupine sa lektor plne zameriava na vaše potreby a záujmy. Počas 90 min. v 3- člennej skupine na Vás individuálne zostane viac času ako na skupinu so 7 študentmi. Znamená to aj viac pozornosti lektora pre študenta ako jednotlivca.
  • Obsah kurzu - v malej skupine si študenti môžu určiť, na čo má byť kurz zameraný. Napr. viac sa zamerať na rozprávanie, precvičovanie gramatiky, konverzácie na konkrétne situácie a témy.
  • Tempo kurzu: Keďže účastníkmi kurzu ste iba vy a Váš spolužiak, tempo, ktorým učiteľ bude viesť hodinu, si určujete vy sami. Jeho následkom je rýchlejšie napredovanie a získavanie vedomostí ako v kurze veľkej skupiny, pretože niektorí študenti môžu byť príliš rýchli alebo príliš pomalí, čo je vnímané ako negatívny prvok. V tomto kurze je tento eliminovaný v maximálnej možnej miere.

Neváhajte a prihláste sa na naše miniskupinové kurzy počas letných mesiacov júl - august 2018. Samozrejme skupiny v prípade záujmu môžu pokračovať aj v jesennom trimestri.

Ostatná ponuka jazykových kurzov

O všetkych možnostiach štúdia v letných mesiacoch sa môžete informovať telefonicky, e-mailom alebo osobne.

Predbežná prihláška

Všetci záujemcovia o kurzy sa môžu predbežne zaregistrovať vyplnením nasledujúceho formulára:

Predbežná prihláška
  1. Jazyk(*)
  2. Typ kurzu(*)
  3. Poznámka
  4. Meno(*)
    Please type your full name.
  5. Priezvisko(*)
    Please type your full name.
  6. Telefon(*)
    Nesprávny tvar tel. čísla (použite iba čísla)
  7. E-mail(*)
    Nesprávny tvar adresy