Novinky a udalosti

registracia zapis jazykove kurzy 2021

Všetky skupinové kurzy pre deti, mládež a dospelých začínajú v týždni od 20. a 27. septembra 2021.  Registrácia je možná počas mesiacov august a september.

Individuálne vyučovanie, malé skupiny a firemné kurzy sa začínajú od 2. septembra 2021 pričom prihlasovanie je možné kedykoľvek počas školského roka.

Vyberte si z najširšej ponuky kurzov pre verejnosť v Trnave. 

Prihláste sa na kurzy anglického, nemeckého, talianskeho, španielskeho, francúzskeho, ruského alebo slovenského jazyka.

Ako sa vyučovania dotkli najnovšie hygienické opatrenia?  V súčasnosti je vyučovanie organizované prezenčnou a online formou.

Hygienické opatrenie neustále prispôsobujeme aktuálnej situácii s dôrazom na bezpečnosť zdravia všetkých účastníkov kurzov.

Zaregistrovať sa môžete nasledujúcimi spôsobmi.

  1. Na telefonickú registráciu môžete použiť telefónne číslo 0905 815 336, ktoré je k dispozícii od 8:00 do 18:30 od pondelka do piatku.
  2. Písomne nás môžete kontaktovať e-mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo kontaktným formulárom.
  3. Aktuálne nie je možné navštíviť školu osobne.

 Pošlite nám svoju otázku

Please let us know your name.

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Please let us know your email address.

Please write a subject for your message.

Invalid Input

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a sú uplatnené Pravidlá ochrany osobných údajov a platia zmluvné podmienky spoločnosti Google.

Sledujte nás na sociálnych sieťach

Jazykovú školu Vallis nájdete aj na sociálnych sieťach Facebook, Instagram a Linkedin

Kontaktujte nás

Radi by ste nás navštívili?
Pozrite si aktuálne otváracie hodiny.

Používame Cookies
Na prispôsobenie obsahu a reklám, poskytovanie funkcií sociálnych médií a analýzu návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy. Títo partneri môžu príslušné informácie skombinovať s ďalšími údajmi, ktoré ste im poskytli alebo ktoré od vás získali, keď ste používali ich služby.